_

  تاريخ:5/2/1388

چاپ صفحه        ذخيره صفحه

قابل توجه كليه رسانه‌هاي جمعي

 

بياري خداوند حكيم و بمنظور بزرگداشت مقام فيلسوف شهير ايراني، حكيم صدرالمتألهين شيرازي، بنياد حكمت اسلامي صدرا قصد دارد برسم سالهاي گذشته، همايشي را با عنوان «تربيت فلسفي و فلسفه تربيت» برگزار نمايد.

___________________________________________________________________

 

 

 

 

لزوم نهادينه شدن تفكر استدلالي و عملكرد منطقي كه راهكار سعادت بشر است، پرداختن به عوامل، راهكارها، آسيب‌شناسي و بايسته‌هاي تربيت فلسفي را ضروري مي‌سازد و فلسفه بعنوان علم متولي و مسئول تفكر و استدلال، نقشي روشن در اين امر دارد

 پرداختن به اين موضوع همواره دغدغه بنياد صدرا و رياست آن بوده است و برگزاري همايشهاي سالانه نيز حركتي موثّر در راستاي همين هدف والاست .

 لذا با توجه به اهميت موضوع همايش بزرگداشت سال 88 و تأثير تربيتي بسزاي آن در ارگان‌هاي تربيتي جامعه، تلاش در پوشش رسانه‌اي هرچه بيشتر آن ضرورت داشته و بدين ترتيب از آن رسانه محترم براي شركت در همايش جهت پوشش خبري وسيع و درخور توجه دعوت بعملمی آيد .

 اين همايش ساعت 8:30 روز پنجشنبه سي و يكم ارديبهشت باسخنراني آيت‌الله سيد محمد خامنه‌اي، رياست محترم بنياد حكمت اسلامي صدرا در محل تالار تلاش وابسته به وزارت كار، واقع در خيابان حضرت وليعصر«عج»، بعد از جام‌جم، نرسيده به بزرگراه شهيد چمران آغازخواهد شد .

 لازم بذكر است، رابطان رسانه‌اي كه مايل به شركت در همايش هستند، تا تاريخ هجدهم ارديبهشت ماه فرصت دارند، جهت صدور كارت و تسهيل در رفت و آمد، به روابط عمومي بنياد صدرا معرفي شوند .

برای کسب اطلاعات بيشتر با روابط عمومی بنياد حکمت اسلامی صدرا به شماره های 88833933 و 88734687 تماس حاصل فرماييد .

 جزئيات برنامه زمانبندي همايش متعاقباً براي علاقمندان ارسال خواهد شد .

 

   انتهاي پيام

 

 

 

 

     صفحه بعدي            بازگشت به صفحه اصلي             صفحه قبلي